Aluaks

İletişim

Aluaks Aluminyum Aksesuar Metal Sanayi | KurumsalBiz Kimiz

 

Aluaks Aksesuar 2016 yılında 1000 m2 kapalı alanda faaliyetine başlamış olup teknik kapasitesi ve özgüveni yüksek, kendini geliştiren yapısıyla faaliyetine devam etmektedir. Projelendirme, Tasarım, Estetik, Üretim, İmalat ve Montaj aşamalarında gerekli olan eğitimli mimar ve imalat kadrolanını birleştirerek, hedeflerini her geçen gün daha ileriye götürmektedir.

Alüminyum modern yapı tekniği ile birlikte yapı fiziğinin gereksinmelerini Aluaks Aksesuar yerine getirecek bilgi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Başarının ekip ruhu ile kazanılacağının bilincinde, Özel üretim ve prestijli özel ihtisas isteyen her nevi tasarımlarını standart dizayn ve detaylara bağlı kalmadan özgün bir biçimde gerçekleştirir. Bunun için gerekli ekipman ve Tesis içi ekipmanı sürekli geliştirmeyi ve Müşteri memnuniyetini ön plana alır Aluaks Aksesuar üretim ve sevkiyat yönetimi konusunda müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak hedef almaktadır. Kaliteyi ve estetiği kendine prensip edinen firmamız en hızlı ve en iyi hizmeti en uygun fiyata tüketiciye sunma ilkesiyle hareket etmektedir.

 

Misyonumuz

Yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak.

Vizyonumuz

En yüksek kaliteyi en uygun ve en ekonomik çözümlerle sunmak.

Kalite Politikamız

Ürün uygunluğunun sürekli kontrolünü sağlamak.